Yorumlar

YORUMLAR

Hiç kimse bu kadar cana yakın davranmamıştı , artık işin içinden çıkamayacak kadar bunalmıştı aile hayatım çok kapılar çaldım ve son kapım sena hanım oldu allah razı olsun ondan kurtardı beni ,aklımı ele geçiren herşeyden uzaklaştırdı, şimdi çok mutluyuz, teşekkürler sena hanım sizi bana allah gönderdi...

A*** İ*** G***

Psikolog Sena Sabanoğlu'na 1 yıldır ara ara giderim. Daha doğrusu ne zaman sorunum ve kafamı karıştıran şeyler olduğunda ilk adresim oluyor. Son derece doğru kararlar almama yardımcı olduğu için kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

T*** K***

Çok cana yakın bir insan Sena hanım. O nedenle içinizde ne varsa döküyorsunuz gerçekten çok rahatlıyorsunuz terapi sonrası. Herkes çekinmeden bu yönteme başvurmalı.

H*** A***

Sena hanıma 6 aydır panik atak sorunum için gidiyorum. İlk güne göre çok daha iyi durumdayım her duruma panikleme olayını aştım hemde hiç ilaç kullanmadan.

T*** Y***

Bir dönem depresyona girdim insanın sıkıntılar üstüne üstüne gelince ister istemez sorunlu bir döneme girebiliyor ama şükür ki Sena hanımın güzel terapisiyle kötü günleri geride bıraktım.

D*** A***

Sağolsun Psikolog Sena Sabanoğlu sayesinde aşırı iddaa oynama hastalığımdan kurtuldum aldığım aylıklar hep iddaa'ya gidiyordu kredi kartlarına borçlar kabarmıştı. Bu tür sorunlarda profesyonel destek almak en kesin tedavi yöntemi.

G*** A***